appmarket
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

AppMarket Uygulama Künyesi

Kuruluş Tarihi :  2015
SSL Sertifika :  Var
Şirket Adı :  Novem Yazılım
Vergi Dairesi Kayıdı: Beylikdüzü V.D. 31711693472
Adres :  Barbaros Hayrettin Paşa Mah. 1993. sokak Sağlam Residence Bina:20 No:70 Esenyurt / İSTANBUL
Telefon :   (0212) 401 07 21
Fax :   –
E-Posta :  info@appreklam.net
Mobil Platform :  Android, IOS

Kuşkusuz son zamanlarda gelişen teknoloji en çok mobil sektörünü etkiliyor. Tabi ki bu gelişimin olumlu ya da olumsuz sonuçları olabiliyor fakat olumlu etkileri daha da fazla. Bu sebepten mobil Dünya üzerinden para kazananlar çok fazla sayıda, kendi kazandıkları gibi kullanıcılarına da kazandırmayı vadediyorlar. Kazanmak içinse sadece bir akıllı telefona sahip olmanız ve güvenilir olan uygulamaları indirerek size verilen görevleri yapmanız yeterli. Appreklam uygulaması ile yorum yaparak veya indirme yaparak para kazanabiliyorsunuz. Evet yanlış okumuyorsunuz yorum yaparak para kazandıran bir uygulama. Üstelik ödemelerini hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor. Uygulama içerisinde üç şekilde para kazanabiliyorsunuz;

-Yaz Kazan Sistemi
Bildiğimiz makale yazarak para kazanmaktır. AppReklam, bir form karşılığında bu işi seçmece yapmaktadır. Herkes bu bölümden faydalanamaz. Yaşınızı ve kendinizden bahsetmenizi, iş deneyiminizi, hobilerinizi buradan belirtmenizde fayda var. Sizden minimum 150 kelime, 300 veya 500 kelimelik herhangi bir konu için makale yazmanız istenilmektedir. 150 Kelimesi 1TL olarak belirlenmiştir.

-Yorum Yaparak Para Kazan
Uygulamanın size belirttiği uygulamalara giderek 5 yıldız vermeniz ve yorum yapmanız karşılığında size önceden belirtilmiş miktarı veriyorlar.

-İndir Kazan
Yine uygulamanın size belirttiği diğer uygulamaları indirerek belirtilen miktarı hesabınıza aktarıyorlar.

-Oyna Kazan
Belirtilen oyunları indirip her gün oyuna giriş yapmanız isteniyor. Gerçekleştirdiğiniz takdirde belli miktarlarda ödeme yapıyorlar.
Bunların yanı sıra referans sistemini kullanarak da para kazanmanız mümkün. Referans başına %10 gibi bir miktar kazandırıyor.

Appreklam uygulamasını indirdikten sonra sizden Google ID bilginizi girmeniz isteniyor. Bu bilgiyi vermeniz önemli, yaptığınız yorumlar buradan kontrol ediliyor. Google ID bilginizi mail hesabınıza giriş yaparak basit bir şekilde öğrenebilirsiniz. Yaptığınız yorumlardan 0.40 – 10.00 TL arası miktarlar ile kazanç sağlayabiliyorsunuz. Kullanıcılara günlük ortalama 2 -3 uygulama geliyor ve bu miktar bazen artıp bazen azalabiliyor. Ödemeleri ise güvenli bir şekilde gerçekleştirip ödeme talebinde bulunduktan 1 hafta içerisinde hesabınıza aktarma yapıyorlar. İsterseniz ödemenizi oyun parası (e-pin) olarak da alabiliyorsunuz.

EDİTÖRÜN YORUMU
İnternet üzerinden para kazanmayı hedefleyen kitle için belirtmekte fayda var ücretler çok fazla olmasa da düşük. Biraz zaman harcamanız gerekiyor. App uygulamasını mobil cihazınıza indirdikten sonra sizden istenen uygulamaları telefonunuza indirip yorumlayın. 0.75 iyi bir mebladır. Sonrasında uygulamaları silebilirsiniz. Makale bölümünde 150 kelimesi 1TL olması çok düşük değil fakat yinede 100kelimesi 1tl olan taban fiyatı piyasada karşılayamıyor. Oyunlarla aranız iyiyse sizden istenilen oyunları oynayarak para kazanabilirsiniz. Çok yüksek kazançlar elde etmeniz mümkün gibi gözükmüyor. Günde 1 saat ayırdığınızda ayda ortalama 100 TL ancak kazanırsınız.

[review]

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz