Apinio Anket Giriş

Apinio Anket Nedir?

Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Apinio anket, eski imiyle “All Word” olarak birçok kişi tarafından tanınan bir anket sitesidir. Evde ek gelir sağlamak isteyen birçok kişinin ilk odak noktalarından birisi olan anketle para kazanma, beraberinde birçok sitenin varlığını sürdürmesini sağlıyor. Özellikle evde, internetten para kazanmak isteyenler için ufakta olsa kazanç elde edebilme imkanı sağlıyor. Bu anketler çok yüksek miktarlar kazandırmasa bile birden fazla siteye üyelikle hatırı sayılır kazanç sağlamak mümkündür. Bu sitelerden sadece birisi olan Apinio tr, kullanıcılarına çeşitli konularda anketler göndererek farklı kazançlar elde etme olanağı sunuyor.

Apinio İle Para Kazanma

Apinio anket sistemi, diğer anket siteleriyle benzer özelliklere sahip. Site ara yüzü oldukça basit ve anlaşılır şekilde dizayn edilmiş. Apinio’dan para kazanmak için siteye üye olarak hesabınızı aktif etmeniz gerekmektedir. Aktifleştirme işleminden sonra Apinio giriş sekmesinden hesabınıza girerek profil bilgilerinizi eksiksiz ve doğru şekilde doldurmalısınız. Profil bilgileri kişiye gönderilecek olan anket sayısını oldukça fazla etkilemektedir. Apinio diğer anket siteleri gibi ödül kullanmayı çok fazla tercih etmiyor, ödemelerinizi ise en az 10€ biriktirdiğiniz zaman hesabınıza çekebiliyorsunuz. Kayıt olduğunuz mail adresine gelecek olan anket linklerine tıklayarak, sitenin verdiği anketlere giriş yapıyorsunuz. Apinio giriş işlemi öncesinde size anketin parasal değerini ve ortalama süresini belirtiyor, anketi doldurup doldurmama tercihini tamamen size bırakmışlar.

Para Kazanmak Apinio İle Güvenli mi?

Eski ismiyle uzun yıllardır araştırma sektöründe bulunan Apinio kullanıcı güvenliğine oldukça fazla önem veriyor. Siteye girdiğiniz kişisel bilgiler SSL sertifikası sayesinde güvenle korunabiliyor. Apinio tr anket sitesinden daha önce çok kez ödeme almış kullanıcı mevcut, ödemelerde genellikle sıkıntı oluşmuyor.  Danimarka merkezli olan şirket yaklaşık 15 yıllık bir Pazar araştırma deneyimi sahibi. Sitesi üzerinde de kayıt numaralarını “32840698” olarak açıkça göstermişlerdir.

Ödeme Sistemleriyle Apinio

Paypal ödeme yönteminin Türkiye üzerinde kapanması üzerine birçok anket sitesi gibi Apinio ankette farklı yolar aramaya devam ediyor. Şuanlık nakit para kazancı için herhangi bir yolu bulunmuyor. Fakat bunun yerine Türk kullanıcılarına kazandıkları para karşılığında yemek sepeti hediye çeki veya Amazon hediye kartı sunuyorlar. Türkiye merkezli olmayan birçok anket sitesi Paypal sonrasında benzer seçenekler uygulayarak kullanıcı ödemesini gerçekleştiriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz