Anketlio Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Anketlio Künyesi (Konu 08.04.2017 Güncellendi)

Kuruluş Tarihi :  1999
Şirket Adı :  DİJİTAL YAŞAM BİLİŞİM HİZMETLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Vergi Daire Kayıt :  Çekirge V.D 295 0307 264 / Mersis No : 0295030726400019
Oda Sicil No :  0063268 – BURSA TİCARET SİCİL MÜDÜRLÜĞÜ
Site Dili :  Türkçe
Telefon :  0850 532 16 23
Adres :  Orhanbey Mahallesi, Taşkapı Cd. 15, 16161 Osmangazi/Bursa
E-Posta :  bilgi@anketlio.com
Anketlio Giriş :  anketlio.com

İnternetten para kazanma yolları arasında şüphesiz en yaygın olanlardan birisi anket doldurarak para kazanmaktır. Birçok firma bu yöntem ile kullanıcılarına anket karşılığı küçük miktarlar ödemektedir. Anketlio.com sitesi de aynı şekilde kullanıcılarına anket doldurtarak para kazanmayı vadederken, farklı bir havuz sistemiyle de kazancınızı yükseltme hedefiyle çalışıyor.

Anketlio Nedir?

Dijital Yaşam Ltd Şti. alt yapısı ile 1999 yılında kurulmuş olan Anketlio, 18 yıldır e-ticaret konusunda hizmet vermeye devam ediyor. “BİRLİKTE KAZANMAK” misyonu ile hareket eden bir şirket olan Anketlio hızlı bir şekilde bireyleş ve kurumsal kullanıcılara ulaşmayı başarıyor. Anket doldurarak para kazanmak istiyorsanız, ödeme yapan ve kazandıran siteleri tercih etmeniz önemli sebepler arasında yer alır.  Bu tarz anket sitelerine üye olurken istenilen bilgileri ve detayları doğru şekilde girmeniz size anket gönderilmesi açısından önemlidir. O sebepten girdiğiniz bilgilerden emin olmalısınız.

Anketlio Kazanç Sistemi

Diğer anket sitelerinden farklı bir yöntemle kazandıran Anketlio sayesinde inanır ve başarırsanız yüksek rakamlarda para kazanabilirsiniz. İnternetten para kazanma sisteminin en basit ve yaygın olan yöntemi şüphesiz bu tarz anket siteleridir. Anketlio bizlere 3 farklı yöntem ile kazanma imkanı sağlamaktadır.

Anket doldurarak kazanmak: Sisteme üye olduktan sonra zaman zaman size gelen anketleri doldurarak bunun karşılığında nakit para, hediye çeki, ürün veya indirim kuponu kazanabiliyorsunuz. Fakat sadece bunu yaparak çok büyük rakamlar kazanamıyorsunuz.

Arkadaş daveti ile kazanma: Gold üyelik dedikleri sisteme üye olarak arkadaşlarınızı ya da bağlantılar ile başkalarını davet ettiğinizde yüksek oranlarda kazanma imkanınız bulunuyor. Ayrıca sisteme üye olan ve gold üyeliğe geçiş yapan davetlilerinizin doldurdukları anketlerin ¼ ü size kazanç olarak geliyor.

-Müşteri bulma ile kazanma: Yine verdiğiniz referans linkine tıklayarak siteye kurumsal başvuru yapan kullanıcıların ödeyecekleri anket yayınlama ücretlerinden %20 komisyon hesabınıza ekleniyor. Kurumsal firmalara ulaşma imkanınız var ise bu yöntem sizin için güzel bir gelir kaynağı olabilir.

 

Anketlio Üyelik Sistemleri

Anketlio sitesinin diğer anket sitelerinden farklı olarak çalıştığını belirtmiştik. Sistemde üyelik derecesine bağlı olarak kazanç miktarları değişiklik göstermekte ve başarılı olmanız halinde iyi gelirler elde edilebilmektedir. Anketlio ödeme sistemleride bu üyeliklere göre değişiklik göstermektedir. Anketlio’nun 3 farklı üyelik sistemi mevcut.

1-) Standart üyelik: Sisteme ilk kez ücretsiz olarak üye olan her üye standart üye olarak anılmaktadır. Standart üyeler yayınlanan anketlerden standart ve standart Premium olanları doldurabiliyorlar. Standart üyelikte kazandığınız miktar nakit olarak değil puan olarak hesabınıza yansıtılıyor. Standart üyelerde alt ekip kurabilmek ve referans verebilmek için bronz ya da gold üye olmak gereklidir.

2-)Bronz üyelik: Bronz üyeliğe sahip olabilmek için 60 TL + KDV tutarını ödeyerek paketi satın almanız gerekmektedir. Sunulan anketlerden Gold anketler haricinde doldurabilir ve kazanç sağlayabilirsiniz. Bronz üye olduktan sonra ekip kurabilir ve referanslarınızı dağıtmaya başlayabilirsiniz. Üye yaptıkları kişilerin üyelik derecesine bağlı olarak farklı kazançlar sağlanabilmektedir. Bronz üyeler aylık maksimum 1.000 TL kazanç elde edebiliyorlar.

3-)Gold üyelik: Gold üyeliğe sahip olabilmek için 249 TL + KDV tutarını ödeyerek paket satın almanız gereklidir. Gold üyeler verilen tüm tipteki anketleri doldurarak ankette belirtilen miktarın %100’ünü kazanmaktadırlar. Tıpkı Bronz üyelikte olduğu gibi başkalarına referans vererek ekip oluşturabilirler. Oluşturdukları ekiplerden yüksek miktarlarda para kazanabilirler. Gold üyeler kriterlerine göre aylık maksimum 50.000 TL kazanç sağlayabilirler.

Anketlio Davet Sistemi Kazançları

Gold üyelik sistemini satın aldıktan sonra ödediğiniz 249 TL + KDV miktarının tamamı çok katlı davet sistemi ile diğer Gold üyelere dağıtılıyor. Örnek vermemiz gerekirse ;

Gold üyeliğe geçiş yaptınız ve ilk anketlerden 25 TL kazandınız. Bundan sonrasında bir nevi piramit sistem ile kazanç oranları derinlik adı altında değişiklik gösteriyor.

1.Derinlik: 10 kişiyi Gold üye yapmayı başardığınız takdirde, onların doldukları anketler ile onlar 25 TL kazanırken sizde 25×250 TL kazanç sağlarsınız. Bu 10 Gold üyeniz 1. Derinlik olarak bahsediliyor.

2.Derinlik: 1. Derinliğinizdeki kişilerden bazıları 5 kişi bazıları 50 kişi davet edecek yada hiç kimseye davet göndermeyeceklerdir. Sadece 3 kişinin 3’er kişi davet edeceğini var sayarsak ikinci derinliğinize 9 kişi daha eklenecektir.

3.Derinlik: Bu gelen 9 kişide 3 er kişi davet ederce 3. Derinliğinizde tam 27 kişi olacaktır.

4.Derinlik: Bu 27 kişi de 3 er kişi davet etiğinde 81 kişiye ulaşmış olacaksınız. Bu şekilde 81 kişiden 81×25 = 2.025 TL kazanmış olacaksınız.

Anketlio Network sistemi bu şekilde 10. Derinliğe kadar artmaktadır. Davet ettiğiniz herkesin altındaki ekiplerden kolay bir şekilde para kazanıyorsunuz.

anketlio giriş

Anketlio Güvenilir Mi?

Yıllardır faaliyet gösteren Anketlio güvenirliği konusunda da kendini kanıtlamış bir firmadır. Anketlio şikayet isimlerine karışmadan hızlı bir şekilde kazanmaya ve kazandırma devam ediyor. Anketlio.com sitesi üzerinden sizin bilgilerinizin paylaşılmayacağını ve güvenilirliği gösteren SSL sertifikası da mevcuttur.

EDİTÖR YORUMU
Network sistemlerini bilenler için site tanıdık işlemler yapmaktadır. Site ana ekranı ve kullanıcı ekranında gayet basit ve anlaşılır bir ara yüz kullanılarak kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Aklınıza takılabilecek her türlü soruyu site üzerinde yanıtlamışlar.  Siteye üye olurken mutlaka bir referans numarasına sahip olmanız gerekiyor. Referans linki olmayan kayıt gerçekleştirilemiyor. Referans numarasını ise ancak Bronz ve Gold üyeler gönderebiliyor. En kötü yanlarından birisi ise ücretsiz üye olduğunuz takdirde neredeyse hiç anket gönderilmiyor. Kazanmanız için sizden üyelik almanızı ve alt üye edinmenizi istiyorlar.  Eğer kendinize ben üye toplayabilirim diyorsanız evet kazançlı bir sistem gibi görülüyor. Ama hayır ben sadece anket doldurmak istiyorum derseniz tercih etmemelisiniz.

[review]

8 YORUMLAR

  1. Uzun zamandır kullndıgım bir uygulamaır. Saırlı olmanz halinde güzel kazanclar elde edebiliyorsunuz. İsteyene referans linki verebilirim.

  2. anlayamadım.gizlilik hatası diyor. “saldırganlar anketlio.com sitesinden bilgilerinizi çalmaya çalışıyor olabilir(örn. msjlar şifreler kk bilgileri)” diye bir uyarı çıkıyor ve giriş yapılmıyor. kayıt olurken çok düşünmüştüm iyiki gold üye olmamışım. varmıdır bunun mantıklı bi açıklaması merak ediyorum.

  3. Bir arkadaşımın daveti üzerine 249+KDV sini de ödeyerek Gold üyelik satın aldım. Maalesef 18 aydır para kazanmak için dolduracak anket tedarik edemiyorlar. Toplamda kazandığım para 25.- TL. Kendim kazanamadığım için kimseyi de alt üye olarak kayıt etmiyorum. Her ne kadar güvenilir de olsa sisteme girmek isteyenler para yatıracak kimseyi bulamazsa yatırılan paranın üstüne bir bardak soğuk suyu içeceğini hesap ederek bu işe girişmesini tavsiye ederim. Alt üye kaydı yaparak (yani başkasının canını yakarak) sadece yatırdığınız parayı kurtarabilirsiniz. Onun da %20’sini stopaj gideri diyerek kesiyor. Velhasıl güvenilir bir saadet zinciri benzer bir uygulama.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz