ad

Yazar hakkında

Emrah Ilhan

paraparala

www.ParaParala.com / Yönetici

İlgili Yazılar

8 Yorumlar

 1. 1

  ahmet

  Uzun zamandır kullndıgım bir uygulamaır. Saırlı olmanz halinde güzel kazanclar elde edebiliyorsunuz. İsteyene referans linki verebilirim.

  Yanıt
  1. 1.1

   Berati

   Bana gonderebilir misiniz?

   Yanıt
 2. 2

  SEMRA

  ANKETLİO SİTESİNE NEDEN ULAŞILMIYOR????

  Yanıt
  1. 2.1
   Emrah Ilhan

   Emrah Ilhan

   Semra hanım hosting yani siteyi barındırdıkları yerin sözleşme süresi bitmiş olabilir. Ödemesini yapıp yeniden açtırabilirler. Biraz daha bekleyelim ve görelim ne olacağını

   Yanıt
 3. 3

  SEMRA

  anlayamadım.gizlilik hatası diyor. “saldırganlar anketlio.com sitesinden bilgilerinizi çalmaya çalışıyor olabilir(örn. msjlar şifreler kk bilgileri)” diye bir uyarı çıkıyor ve giriş yapılmıyor. kayıt olurken çok düşünmüştüm iyiki gold üye olmamışım. varmıdır bunun mantıklı bi açıklaması merak ediyorum.

  Yanıt
  1. 3.1
   Emrah Ilhan

   Emrah Ilhan

   bizde herhangi bir sıkıntı gözükmüyor. Siteye girişler gayet normal

   Yanıt
 4. 4

  sad

  refno acil

  Yanıt
 5. 5

  Mehmet Ali

  Bir arkadaşımın daveti üzerine 249+KDV sini de ödeyerek Gold üyelik satın aldım. Maalesef 18 aydır para kazanmak için dolduracak anket tedarik edemiyorlar. Toplamda kazandığım para 25.- TL. Kendim kazanamadığım için kimseyi de alt üye olarak kayıt etmiyorum. Her ne kadar güvenilir de olsa sisteme girmek isteyenler para yatıracak kimseyi bulamazsa yatırılan paranın üstüne bir bardak soğuk suyu içeceğini hesap ederek bu işe girişmesini tavsiye ederim. Alt üye kaydı yaparak (yani başkasının canını yakarak) sadece yatırdığınız parayı kurtarabilirsiniz. Onun da %20’sini stopaj gideri diyerek kesiyor. Velhasıl güvenilir bir saadet zinciri benzer bir uygulama.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ParaParala.com Türk Patent ve Marka Kurumu Tarafından Korunmaktadır. | © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. ParaParala.com isimli web sitesinin Bütün yazılı ve görsel materyalleri Creative Commons Atıf-GayriTicari-Türetilemez 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmış olup hiçbir şekilde izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz. ParaParala.com bir yatırım şirketi yada aracı paravan değildir. ParaParala bağımsız olarak inceleme ve analizler yaparak yorumlarını belirten bir markadır. Yapılacak yada yapılan yatırımlardan ParaParala sorumlu değildir. Yapacağınız yatırımın bilincinde olarak yatırım yapmanız önemle rica olunur!

BİRİKİMLERİNİZE DEĞER KATIYORUZ

AlphaLüx

 •  Ücretsiz Kayıt Ol 
 •  Yatırımını Yap 
 •  360 Günde 2.6 Katı Geri Al 
 •  Güveniniz Asla Sarsılmayacak! 
TIKLA ÜCRETSİZ KAYIT OL
Görsel Tasarım : ParaParala
Görsel ve materyaller izinsiz kullanılamaz:
 
close-link