Anadolu Farm Güvenilir mi
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

AnadoluFarm (Konu 05.06.2017 Güncellendi)

Kuruluş Tarihi :  Mayıs 2017
SSL Sertifika :  Yok
Şirket Adı :  Ekolium Bilişim Yazılım Tarım Hayvancılık Otomotiv Turizm Gıda Lokantacılık Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Sicil No :  47535 / Merkez
Ticaret Odası :  Kayseri Ticaret Odası
Hizmet Alanı :  Bilişim Yazılım Tarım Hayvancılık Otomotiv Turizm Gıda Lokantacılık
Ödeme Puanı :  Yok
Depo Limiti:  Var
Bonus :  Yok
Para Yatırma :  Havale/EFT
Para Çekme :  Banka Havalesi
Site Dilleri :  Türkçe
Telefon : Bayi Numaraları Mevcut
 Whatsapp : Bayi Numaraları Mevcut
 E-Posta :  admin@anadolufarm.com
 Canlı Destek : Facebook
 Şubeler :  Kayseri, İstanbul, Edirne, Malatya

AVANTAJLAR

 • Anonim Şirketi
 • Yatırım Şirketi
 • Ödeme Puanı Yok
 • Canlı Destek Ekibi Var
 • Bayi Numaraları Mevcut
 • E-Posta Var

DEZAVANTAJLAR

 • Bonus Yok
 • Depo Limiti Var

Nisan 2017’de projelendirilen oyun Mayıs ayının başında sektörde aktif rolünü aldı. İnternetten oyun oynayarak para kazandıran oyunlar arasında yerini alan oyun Türkiye’de Anonim Şirketi ünvanına sahip olan 2.oyun oldu. Yatırım şirketi olan Ekolium Anonim Şirketi bünyesinde bulunan oyunu biraz tanıyalım.

AnadoluFarm Nedir?

Anadolufarm oyunu internet üzerinden oynanan bir oyundur. Oyuna yapılan yatırımların gerçek sahalarda gerçek yatırımlara dönüşerek oyuncularına gelir olanağı tanıyan bir çiftlik oyunudur.

AnadoluFarm Nasıl Oynanır?

Oyuna ilk başladığınızda size bir adet 10TL değerindeki Welsummer isimli tavuk hediye edilir. Bu tavuk ile oyununuzu sürdürürsünüz. Dilerseniz ekstra tavuk veya inek alarak çiftliğinizi genişletebilirsiniz. Oyuna ilk başladığınızda 2000 depo limiti verilir. Ekstra yatırım ile depo kapasitenizi genişletebilirsiniz.

Anadolufarm Güvenilir mi

AnadoluFarm Referans Sistemi

Birçok oyunda olduğu gibi AnadoluFarm oyunu da referans sistemini kullandırmaktadır. Sisteme kazandırdığınız her üyenin kazanmış olduğu TL miktarının %5.17 ‘si kadar ekstra para kazanın. Oyuna kazandırdığınız yatırımcılardan ekstra kazanç elde edebilirsiniz.

AnadoluFarm Güvenilir mi?

Oyunun güven konusunda endişeleri kalmadı. Günlerdir beklenen anonim şirketi evrakları tamamlandı. Oyunu Ticaret Sicil Odası onayladı. AnadoluFarm güvenilir mi sorusuna artık bir cevap var. Oyunun ilk zamanlar şahıs şirketiydi. Bu aşamada oyunu baya eleştirmiştik.

Ticaret Odası

AnadoluFarm Güvenlik 

Anadolufarm giriş sayfasında ilk dikkatlerimizi çeken SSL sertifikasının olmaması. Sistem üzerinden ödeme yöntemi olmadığından gerekli bir durum olarak gözükmeyebilir fakat üyelik sistemlerinin olduğu her sitede SSL sertiikası olması gerekmektedir. Oyunun özel yazılım olması güvenlik açısından da güzel bir önlem. Türkiye’nin şu zamana kadar en iyi yazılımına sahip oyunu diyebiliriz.

AnadoluFarm Hile

Birçok kişinin kolları sıvadığını biliyoruz. Anadolufarm hile arayanlar için bu konuda bir önerimiz var. Hilesiz oynayın! Bu tür sistemlerde kendinizi çok çabuk elevereceğinizi unutmayın.

AnadoluFarm İletişim

Oyunun iletişim kanallarının oldukça zayıf olduğunu görüyoruz. Canlı destek, irtibat numarası ve whatsapp henüz yok. Tek iletişim kanalı facebook fan sayfası. Bu durum elbette böylesine kaliteli bir giriş yapan oyun için büyüdükçe ciddi sorun haline gelecektir. Çok acil bir önlem alınması gerektiğini düşünüyoruz.

AnadoluFarm Şikayet ve Kullanıcı Yorumları

Oyunun henüz çok yeni olduğunu biliyoruz. Bu kadar kısa sürede Anadolufarm şikayet almadı. Aksine Anadolufarm kullanıcı yorumları oyundan oldukça memnun. Oyundaki tek şikayetin ödeme sorunları değilde iletişim kopukluğu olacağı gözüküyor.

EDİTÖRÜN YORUMU
Anadolufarm
şu zamana kadar sektöre giriş yapan 2. Anonim şirketi olarak avantajını koruyor. Oyunun yönetiminin yatırım şirketi olması büyük bir avantaj. Oyunun şuan sıkıntılı yanı sadece iletişim ve yatırım yöntemlerinin zayıf olması. İlerleyen günlerde mutlaka böylesine güçlü giriş yapan bir oyun için bu eksiklerde giderilecektir diye umuyoruz. 

UYARI | | ParaParala Yönetim

8 YORUMLAR

 1. Bu anadolufarm’da yakında sorunlar başlarsa hiç şaşırmam, 100bin üye istiyorlar daha 25bin üye oldu ama site 2 aydır felaket ağır, Ancak 24’den sonra rahatlıyor ve gündüz vakitleri rahat erişim sağlanıyor. Aksam saati yaklaştımı siteye giriş çok zorlanıyor.. Destek’e söylüyoruz düzeltilecek demek yerine mozilladan girmeyi deneyin gibi sadece tavsiyelerde bulunuyorlar. Yeni server’a geçmek yada kapasite artırımı yapmak çok maliyetli bir şey değil. Nedense umursuzlar bu konuda… Hem depo var hemde siteye girişler sıkıntılı.. Depo basalım diye bilerek yapıldığı ön yargısına düşüyorum..

 2. Anadolufarm’ı ana sayfadan çıkarmıssınız neden? Birde ilginc bir durum var.. Anadolufarm herhangi bir uygulamamız yok diyor android ve ios icin ben 2-3 aydır kullanıyorum.. Hayvan alışlarımı hep pc’Den yaptım ama nasıl oluyorda uygulamada aldığım hayvanlardan tutunda üretimemime depo kapasitem anında uygulamada gözüküyor.. Ben bunu anlamadım.. Sordum, yok kopya falan filan diyerek geçiştirdiler.. Bana çok sacma geliyor.. Öyle olsa bile 3 aydır buna bir çözüm bulamamaları çok ilginc değilmi ?

  • Anadolufarm için büyük bir reklam alanı açtık anasayfada. Reklam alanlarını biraz düzenledik. Şirketle ilgili bir sıkıntı henüz görmüyoruz.
   Bugün herhangi bir oyunun RSS çekerek mobil uygulamasını yapmak mümkün. Bu sayede anında uygulamaya aktarılır veriler. Bu tip durumlar güven sorunu yaşatabilir. Mobil uygulama olarak kullanmamanızı öneririz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz