Anadolu Farm Güvenilir mi
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Geçtiğimiz günlerde oyun hakkında yapmış olduğumuz ağır eleştiriler sonrasında oyun yönetimi bizlere ulaştı ve uzun bir görüşme sağlandı. Oyunların aynı çatı altında olduğunu biliyoruz. Gerçek Çiftçi, Gerçek Tarım ve Anadolufarm oyunu aynı çatı altında barınmaktadır.

Oyunlar hakkında eksikler ve toparlanması gereken durumlar var. Kademe kademe geliştirilen oyunların yönetiminden aldığımız bilgiler oyunların şahıs şirketi üzerine kayıtlı olmasıdır. Fakat şahıs firması olarak faaliyetlere son noktayı vurmaya hazırlanıyorlar. Ekolium A.Ş. adında yapılan şirket başvurularının evrakları ve detayları ParaParala ile paylaşıldı. Önlerinde bir engel bulunmayan bu başvuruların önümüzdeki günlerde tamamen onaylanması beklenmektedir. Ve şahıs şirketi üzerinden doğrudan Ekolium A.Ş. üzerine geçeceği öğrenildi.

ParaParala Ağır Eleştirmişti

Geçtiğimiz günlerde üç oyunu hedef tahtamıza oturtup sert bir şekilde incelemelerimizi paylaşıp puanlamalarımızda taban puanının bile dibine çekip %2 – %5 arası puan vererek ağır bir tahrik oluşturmuştuk. Elbette amacımız bu güven sorununun ortadan kalkmasını sağlamak amacıyla düzenlenmiş olup, bizler oyun yönetimine ulaşamadık onlar bize belki ulaşır umuduydu. Nitekim öylede oldu. Güzel yanı artık şirket olduğunu biliyoruz. Dolayısıyla güven skorları %80’lerin üzerine çıkıyor. Oyunlar hakkındaki eleştirilerimiz şuan için yayından kaldırıldı. Yeniden değerlendirilip incelemelerimiz Anonim Şirketi olduklarında güzel ve daha detaylı bir şekilde paylaşılacaktır. Oyunun ticari sorunları hakkında herhangi bir sıkıntı kalmamıştır ve ParaParala tarafından bu ticari belgeler ”Güvenilir” olarak işaretlenmiştir.

ÖNERİMİZ

En Güzel Oyun Yazılımı AnadoluFarm Üye Olabilirsiniz

 

6 YORUMLAR

  1. Gerçek çiftçi gerçekten çok şerefsiz bir site. Kul hakkı takmayan. Günah haram dinlemeyen. Insanları soyup para iadesi yapmayan. Üstüne hesabını kapatan şerefsiz bir site. Asla güvenmeyin. Gerçek ciftcideb uzak durun.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz