Anadolufarm Ofisleri
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Türkiye’nin önemli isimlerinden birisi olan Anadolufarm aylardır istikrarlı ilerleyişini sürdürüyor. Nisan ayında projelendirilen ve Mayıs ayı itibariyle faaliyetlerine başlayan Ekolium Anonim Şirketi bünyesindeki Anadolufarm, yarın 4. ofisini açıyor.

AnadoluFarm Nedir?

Anadolufarm, internetten para kazandıran oyunlar arasında yer alan ve gerçek ticaret faaliyetleri ile hizmet veren bir kazanç kapısıdır. Paranızı sizler için değerlendirip yılda 2.7 katı olarak sizlere geri dönüşünü sağlamaktadır.

Sektörde yer alan 2 anonim şirketinden birisi olarak faaliyetlerini tam gaz devam eden şirket birçok tesise sahip. Kayseri’de çok ciddi bir çalışma içerisinde olan Anadolufarm kayıt olabileceğiniz eşsiz platformlardan birisidir.

Anadolufarm 4. Ofisini Edirne’de Açıyor

Yarın yani 12 Kasım 2017 ‘de Edirne’nin Merkezinde yeni bir ofis daha açacak. Ekolium Anonim Şirketi yönetim kurulu başkanı İsa Karademir’in katılımı ile gerçekleşleştirilecek açılış saat 13:30 itibariyle başlayacak. Merkez ofis ile birlikte 3 ofisi bulunan şirket önümüzdeki günlerde Osmaniye’de bir ofis açılışına hazırlanıyor.

Türkiye’nin dört bir yanında ofislerini açan şirket binlerce yatırımcıya kazan, yüzlerce insana iş istihdamı sağlıyor. Türkiye’nin birçok yerinde ofisler açmayı hedefleyen Ekolium, Kayseri Ticaret Odasına bağlı yasal bir kuruluştur.

Anadolufarm Ofisleri ve Adres Bilgileri

Birçok kullanıcıya kaliteli bir hizmet veren Anadolufarm ofislerine ziyaretler gerçekleştirebilir, yatırım şirketi hakkında kapsamlı bilgiler verebilir ve yatırımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Anadolufarm Merkez Ofisi Bilgileri
Kayseri merkezli şirketin Merkez ofisi Kayseri’de yer almaktadır.
Ofis Adresi : Barbaros Mah. Oymak Cad. Sümer Hukuk Plaza No:10/81 Kayseri

Anadolufarm İstanbul Ofisi Bilgileri
Türkiye’nin önemli illerinden birisi olan İstanbul’da da ofisi bulunan şirket sizleri uygun zamanınızda çaya bekliyor. Ümraniye ilçesinde yer alan ofisin açık adres bilgileri ise şöyle,
Ofis Adresi : Atatürk Mah. Alemdağ Cad. Güneş Sokak No:24/A Ümraniye İstanbul
Anadolufarm Malatya Ofisi Bilgileri
Doğu Anadolu bölgesinin incilerinden birisi olan Malatya’nın Battalgazi ilçesinde de Anadolufarm ofisi vardır.

Ofis Adresi : İsmetiye Mah. İrfan Sofrası Sokak No: 2 Yüğütcan İş Merkezi A Blok Daire:10 Battalgazi Malatya

Anadolufarm Edirne Ofisi Bilgileri
12.11.2017 tarihinde açılışı gerçekleşecek ofis Edirne Merkezde yerini alacak. Şirketin 4. adresi olan Edirne ofisinin açık adresi ise şöyle.
Ofis Adresi : İstasyon Mahallesi, Sanayi Sitesi 1. Cd Ulusoy Plaza Kat:1 Daire:14 Edirne/Merkez

3 YORUMLAR

 1. Referans sistemi yasal olarak doğru değil diye biliyorum. Bu konu hakkında ne diyorsunuz ? Ayrıca ağustostan beri takip ediyorum henüz bir tesis açılışı görmüş değilim. AVM yada benzeri yere tavuk dünyası benzeri yerler açmak yatırım değil tamamen masraftır. 9.9 TL ye Burger king menu satarken sizin orada kar etme şanısınız yok. Ben yatırım yapmayı düşünüyorum ama ortada hep vaad görüyorum. Bilgi verebilirseniz sevinirim teşekkürler,

  • Referans sistemi, derinlik sistemleri kanunen yasak fakat açıklardan dolayı, bakanlığın sektöre olan acizliğinden dolayı herkes kullanabiliyor. Çünkü cezai bir yanı bulunmuyor. Ağustostan sonra Ekim ayında da bir restoran açtılar.

   Gıda sektörü tarım ve hayvancılıktan çok daha karlı ve mantıklı bir iştir. Burger king gibi sağlığa doğrudan olumsuz etki eden bir markayı tercih edenler genellikle çocuklar ve ergen gençlerdir. Oysaki restoran her yaş kitlesine hitap eder. Bu konuda ön yargılı olmayın. Özellikle Kayseri gibi bir şehirde gıda sektörü mantıklı bir sektördür.

   Bütün şirketler vaat verir. Bunu şöyle düşünün. günlük 10 bin tl kasasına koyan şirket 3 ay da 1 mağaza yada mekan açıyor.
   Günlük 2milyon tl toplayanlar yılda 3 mekan açarak göz boyuyor. Bu yüzden siz yatırım yapmayın bu sektörlere. Sizin düşüncenize göre bütün oyunlar, yatırım siteleri eksiktir. Bize göre doğru bakış açısına sahipsiniz Eyüp bey. Burger king 9.9 tl menüden de uzak durun. Eski bir Aşçı tavsiyesi…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz