ad

Yazar hakkında

Emrah Ilhan

paraparala

www.ParaParala.com / Yönetici

İlgili Yazılar

3 Yorumlar

 1. 1

  Ramazan

  Merhabalar.

  Sitede yatırımım mevcut.Günlük ödeme alıyorum.

  Bilgi almak için bana whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. +90 551 119 0616

  Yanıt
 2. 2

  Eyup Serefoglu

  Referans sistemi yasal olarak doğru değil diye biliyorum. Bu konu hakkında ne diyorsunuz ? Ayrıca ağustostan beri takip ediyorum henüz bir tesis açılışı görmüş değilim. AVM yada benzeri yere tavuk dünyası benzeri yerler açmak yatırım değil tamamen masraftır. 9.9 TL ye Burger king menu satarken sizin orada kar etme şanısınız yok. Ben yatırım yapmayı düşünüyorum ama ortada hep vaad görüyorum. Bilgi verebilirseniz sevinirim teşekkürler,

  Yanıt
  1. 2.1
   Emrah Ilhan

   Emrah Ilhan

   Referans sistemi, derinlik sistemleri kanunen yasak fakat açıklardan dolayı, bakanlığın sektöre olan acizliğinden dolayı herkes kullanabiliyor. Çünkü cezai bir yanı bulunmuyor. Ağustostan sonra Ekim ayında da bir restoran açtılar.

   Gıda sektörü tarım ve hayvancılıktan çok daha karlı ve mantıklı bir iştir. Burger king gibi sağlığa doğrudan olumsuz etki eden bir markayı tercih edenler genellikle çocuklar ve ergen gençlerdir. Oysaki restoran her yaş kitlesine hitap eder. Bu konuda ön yargılı olmayın. Özellikle Kayseri gibi bir şehirde gıda sektörü mantıklı bir sektördür.

   Bütün şirketler vaat verir. Bunu şöyle düşünün. günlük 10 bin tl kasasına koyan şirket 3 ay da 1 mağaza yada mekan açıyor.
   Günlük 2milyon tl toplayanlar yılda 3 mekan açarak göz boyuyor. Bu yüzden siz yatırım yapmayın bu sektörlere. Sizin düşüncenize göre bütün oyunlar, yatırım siteleri eksiktir. Bize göre doğru bakış açısına sahipsiniz Eyüp bey. Burger king 9.9 tl menüden de uzak durun. Eski bir Aşçı tavsiyesi…

   Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ParaParala.com Türk Patent ve Marka Kurumu Tarafından Korunmaktadır. | © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. ParaParala.com isimli web sitesinin Bütün yazılı ve görsel materyalleri Creative Commons Atıf-GayriTicari-Türetilemez 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmış olup hiçbir şekilde izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz. ParaParala.com bir yatırım şirketi yada aracı paravan değildir. ParaParala bağımsız olarak inceleme ve analizler yaparak yorumlarını belirten bir markadır. Yapılacak yada yapılan yatırımlardan ParaParala sorumlu değildir. Yapacağınız yatırımın bilincinde olarak yatırım yapmanız önemle rica olunur!

BİRİKİMLERİNİZE DEĞER KATIYORUZ

AlphaLüx

 •  Ücretsiz Kayıt Ol 
 •  Yatırımını Yap 
 •  360 Günde 2.6 Katı Geri Al 
 •  Güveniniz Asla Sarsılmayacak! 
TIKLA ÜCRETSİZ KAYIT OL
Görsel Tasarım : ParaParala
Görsel ve materyaller izinsiz kullanılamaz:
 
close-link