Anadolufarm İsa Karademir Kaçırıldı mı
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Anadolufarm kurucusu İsa Karademir ‘den dün basın açıklamasından sonra yanıt alınamadı. Bütün gün ulaşılamayan İsa Karademir’in mafya tarafından kaçırıldığı düşünülüyor. Özellikle whatsapp gruplarında birçok senaryo yazılmaya başlandı. Günlerdir tehdit alındığını sürekli dile getiren şirket yöneticisinin nerede olduğu bilinmiyor.

İsa Karademir Kaçırıldı mı?

Birçok kişiden aldığımız bilgilere göre herhangi bir resmi kayıtlarda ismi geçmiyor. Emniyet, hastaneler, trafik şubeler soruşturuldu ve hiçbir şekilde ismi geçmemektedir. Birkaç gündür yayınlanan ses kayıtlarında sürekli tehdit edildiğini ve ailesini farklı bir yere taşıyabilmek için uğraştığını öğrenmiştik.

Medya ‘da çıkan 200 milyon tl para toplandı haberinin ardından mafyanın harekete geçtiği düşünülüyor. Şuan için çok sağlıklı bilgiler olmadığını söyleyebiliriz. Edindiğimiz bilgilerin tamamı aldığımız duyumlar olmak üzere netleşmiş doğruları taşımamaktadır. İsa Karademir’i mafya mı kaçırdı bilinmiyor. Dün Fehmi Özalan ile oturan İsa Karademir yemek yerken Fehmi Özalan’a gir telefon geliyor ve polislerin restorana geldiklerini, İsa bey’in acilen gitmesi gerektiğini söylüyor. Sonrasında polislerin o saatlerde aramadığı, çağırmadığı ve İsa Karademir’den haber alınamadığı söyleniyorlar.

Diğer Senaryo İsa Karademir İntihar mı Etti?

Şirket yöneticisinden ses seda çıkmayınca aldığı tehditlere dayanamayıp intihar mı etti sorusuydu. İntihar mı etti, kaçırıldı mı yoksa gerçekten kaçıp gitti mi bilinmiyor. Şuan tek bilinen şey İsa Karademir ‘in hiçbir şekilde ortada olmamasıdır. Ertesi gün mekana polisler gelince anlaşılan durum sonrasında dikkatleri çeken polislerin kaçakçılık şubesinden geldikleri ve rutin bir ifadeye çağırmalarının olması. Kaçakçılık şube ile nasıl bir bağlantısı olduğu bilinmemektedir.

Bilgiler geldikçe aktarılacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz