Altınyumurtlayan Tavuklar İletişim
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Sektörün yüz karası sistemlerinden birisi olan Altınyumurtlayan Tavuklar aylardır ödeme yapmayan sistemlerden birisi olarak arkasında onbinlerce mağdur bıraktığı tahmin edilmektedir. Her gün birçok kişi tarafından şikayetlerin arttığını söylemek mümkün. Yaklaşık 1.5 yıldır kapalı kutu çalışan sistem son birkaç aydır ödeme yapmıyor. Size vereceğimiz bilgiler üzerinden mutlak suretle size en yakın adliyeye giderek Cumhuriyet Başsavcılığına ücretsiz dilekçe verebilirsiniz.

Yine yeni bir tarih vererek oyalamaya başladılar. Aylardır bitmeyen güncelleme süresinde son tarih 16 Haziran denildi.

Altınyumurtlayan tavuklar ödeme sorunu

Altınyumurtlayan Tavuklar Şirket ve İletişim Bilgileri

6 Eylül 2016 tarihinde faaliyetlerine başlayan sistem ilk zamanlarında sonteklif ve ininal üzerinden yatırım topluyordu. Sonrasında kendi kurdukları e-pin sitesi üzerinden toplamaya başlamıştı.

Godaddy üzerine kayıtlı olan Leveloyun.com adlı e-pin sitesi ödeme yapmamaya başladıklarında siteyide Goddadye park ederek siteyi kapalı duruma getirdiler.

[one_half]Altın yumurtlayan tavuklar
ip-107-180-126-53.ip.secureserver.net[/one_half][one_half_last]leveloyun.com
184-168-221-53.ip.secureserver.net[/one_half_last]

Biraz kapsamlı yaptığımız araştırmada ise Işıl Yeşilyurt adına kayıtlı sistemin şirket bilgilerine ulaştık. Ankara’da kayıtlı olan şirketin ismi Yeşilyurt Oyun, Bilgisayar, Elektronik, Market, Konfeksiyon, İthalat, İhracat, Sanayi ve Ticaret Ltd Şti. ‘dir. Ankara kayıtlı olan şirketin ticari sicil numarası ise 415913 ‘dür.

GPAY ödeme sistemlerini kullanarak uzun bir süre yatırım toplayan ve insanları dolandıran sisteme vermiş olduğumuz bilgiler üzerinden şikayet edebilirsiniz.

Hiçbir şey yapamıyorsanız en yakın karakola giderek vermiş olduğumuz bilgiler ile dolandırıldığınıza dair şikayet edebilirsiniz.

Ayrıca,

Size en yakın adliyeye giderek Cumhuriyet Başsavcılığına dilekçe verebilirsiniz. Size vermiş olduğumuz şirket ve şahıs bilgisinden yola çıkarak kişilerin gerekli cezayı almalarını sağlayabilirsiniz.

8 YORUMLAR

  1. 16 haziran tarihini bekleyeceğiz son olarak o tarihde ödeme yapılmazsa karakol bimer savcılık heryere basvuracağım 5000 tl yatırım yaptım ama hala aldığım para 0 tl. Umarım ışıl yeşilyurt denen kişi 16 haziran tarihindede yapmaz ödemeleri Sahtekarlığının bedelini öder

  2. savcılıga baş vursan ne olacak adamların ne yerı bellı ne yurdu cıflıkbank yapılanları gorduk bos seyler ugrasmaya degmez parası olan uzerıne su ıcecek baska care yok

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz