Yazar hakkında

Emrah Ilhan

paraparala

www.ParaParala.com / Yönetici

İlgili Yazılar

6 Yorumlar

 1. 1
  Gürcan Akpınar

  Gürcan Akpınar

  Türkiyede yazılımcı yok çogu bilgisiz yorumunuz hoş olmamış Türkiyede çok iyi yazılımcılar mevcut R10 a bir ugrayın ve projenizi anlatın ve ne kadar kaliteli iş çıkaran yazılımcıların oldugunu görürsünüz,Sözkonusu sitelerin tasarımını 3 Yaşındaki bir çocuk dahi yapar,Script’alınmış ve o script yüzlerce sitede mevcut şuanda

  Yanıt
  1. 1.1
   Emrah Ilhan

   Emrah Ilhan

   Bu sektörde yer edinmiş birçok yazılımcı berbattır. Maalesef yatırım şirketlerinin birçoğu R10 üzerinden iletişim kurmayı bile bilmiyor. Kaliteli yazılımcılarda bu tür yatırım, oyun siteleri tasarımıyla uğraşmıyor. Uğraşan da 15-20 bin tl fiyat çekiyor.

   Yanıt
 2. 2

  faruk

  merhaba admin bu scripti nereden bulabilirim

  Yanıt
 3. 3

  faruk

  auturk’ün kullandığı script

  Yanıt
  1. 3.1

   faruk

   yada benzer özelliklerde farklı scripte olabilir

   Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ParaParala.com Türk Patent ve Marka Kurumu Tarafından Korunmaktadır. | © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. ParaParala.com isimli web sitesinin Bütün yazılı ve görsel materyalleri Creative Commons Atıf-GayriTicari-Türetilemez 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmış olup hiçbir şekilde izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz. ParaParala.com bir yatırım şirketi yada aracı paravan değildir. ParaParala bağımsız olarak inceleme ve analizler yaparak yorumlarını belirten bir markadır. Yapılacak yada yapılan yatırımlardan ParaParala sorumlu değildir. Yapacağınız yatırımın bilincinde olarak yatırım yapmanız önemle rica olunur!

BİRİKİMLERİNİZE DEĞER KATIYORUZ

AlphaLüx

 •  Ücretsiz Kayıt Ol 
 •  Yatırımını Yap 
 •  360 Günde 2.6 Katı Geri Al 
 •  Güveniniz Asla Sarsılmayacak! 
TIKLA ÜCRETSİZ KAYIT OL
Görsel Tasarım : ParaParala
Görsel ve materyaller izinsiz kullanılamaz:
 
close-link