Altın Yumurtlayan Tavuklar Şikayet
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Sektörün en eski ponzi sistemlerinden birisi olan Altın Yumurtlayan Tavuklar oyunu, 06 Eylül 2016 yılında kurulmuş, 9 Ekim 2016 yılında faaliyetlerine başlamıştı. Oyunun ParaParala güven skoru ilk gözlemlerimize göre 100 üzerinden 21 puandı. Oyunun sağlam kaynaklara dayanmadığını sizlere aylar öncesinden belirtmiştik. Altın yumurtlayan tavuklar şikayet konularında ise bu hafta tavan yaptı.

Altınyumurtlayan Tavuklar Şikayetleri

Aylar öncesinden bizleri dinleyen takipçilerimizin bir kez daha şanslı olduğunu gördük. Bugüne dek hiçbir ticari bilgisini sunamayan site yaptığı faaliyetlerden de hiç bahsetmemişti. Son zamanlar ise verilen sözlerin tutulmadığını, hesapların bir bir kapatıldığını öğrendik. Sadece tarafımıza ulaşan şikayetleri sizlerle paylaşıyoruz.

 • Cem
  Umarım herkes yatırımını biran önce çıkartır.Oyun resmen bitti son demlerini yaşıyor herkese şimdiden geçmiş olsun.Heran kacabilirler. KİMSE YATİRİM YAPMASİN
 • Emre PARILDAR
  Her oyun gibi altınyumurtlayantavuklar ın da bir miadı var ve bugün itibariyle kesin olarak altınyumurtlayantavuklar ın miadı doldu. Şükür ki yatırımını kurtarmış olanlardan olasınız.

 • Ayselnur73
  Ben artik sizin oyununuza inanmiyacam ben okadar oyunun güzel oynadim kuralima göre oynadim kimsenin internetinide baglanmadim herkesede tavsiye etim ama sonuç çat bam bu haksizlik ben hakimi helal etmiyecem
 • Omer
  SAKIN GÜVENİP OYNSMAYIN ARKADAŞLAR DOLANDURICI BUNLAR

 • cem
  oyunun tek çekilmez konusu forumdur , sadece istediklerini yayınlıyorlar.
  ve şuan x3 etkinliği bitti sözlerinde durmadılar 6 ay boyunca x3 devam edecek dedikten sadece 2 gun sonra kapattılar. ponzi sistem üzerine kurulu bir oyun anlıyoruzda bu kadar keskin bir dönüş olmaz. oyun güzel para kazandık kazandırdık ama saygımızı kazanamadılar…

ParaParala’ya Saydıran Arkadaşlarımız Ailesini Buldu

Geçen süre içerisinde Altın Yumurtlayan Tavuklar yorumları ile karşımıza sert bir şekilde çıkıp ponzi sistemin fedailiğini yapan arkadaşlarımızda ailesini buldu.

Altın yumurtlayan tavuklar yorumları

Bize Güvenen Takipçiler

Aylar öncesinde bizlerin yazdığı cümleleri sorgulama yeteneği olan takipçilerimiz cümlelerimizi dikkate aldı ve aylar sonra bir teşekkürü çok görmediler. Telefon, e-posta ve whatsapp üzerinden onlarca teşekkür aldık. Bizleri dinlediğiniz için biz size teşekkür ediyoruz.

Altın yumurtlayan tavuklar kullanıcı yorumları 1

Altın yumurtlayan tavuklar kullanıcı yorumları

3 YORUMLAR

 1. yumurta satın alıyorum düzenli bir şekilde fakat hiçbir artış olmuyor 2017nin 11 ayında başladım oynamaya kasamda 3 tl var !!!!!

 2. Oyun bir aydır kimseye para ödemiyor
  Nisan başından beri
  Ve bugün 9 da açılacak dedikleri para çekme olayı 9 buçuk olmasına rağman açılmadı
  Üstelik forum haricinde
  Haberler
  Hakkında
  Kurallar
  Gibi yerlerde kapanmış
  Oyun bitti sanırım
  Keşke son 130 tl mi verselerdi 😂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz