Altınyumurtlayan Tavuklar İletişim
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

6 Eylül 2016 tarihinde faaliyetlerine başlayan Altın Yumurtlayan Tavuklar oyununun sonu geldi. Sektörün kapalı kutu oyunu 2 aydır ödeme yapmadığı gibi birçok kişinin de hesabını dondurduğu görülüyor. Sürekli ödeme gününü uzatarak insanları daha fazla dolandırmanın peşinde olan oyun artık kaçış planını yapmış. Kesinlikle ve kesinlikle uzak durmanız sizin yararınızadır.

Altın Yumurtlayan Tavuklar Ödeme Yapmıyor

Mart ayından Nisan ayına, şimdi de mayıs ayının sonuna ödeme yapacağız diye sizleri oyalayan sitenin iyi niyetli olmadığı ortadadır. Tamamen kapalı kutu olan sistem hakkında daha fazla zaman kaybetmeden bilişim suçlarına başvurun. Kim yada kimlere ait olduğu bilinmeyen sistem ilk zamanında son teklif ve ininal ile ödeme alıyordu. Son zamanlar ise l***l*y*n.com adında bir e-pin sitesinden satışlar yapılıyordu. Yaklaşık 6 ay kadar önce kurulan L*******n epin sitesinin Altın yumurtlayan tavuklar adlı dolandırıcı sisteme ait olduğu düşünülmektedir. Secureserver.net üzerinde kurulan her iki sitenin yönetimlerinin aynı olduğu düşünülebilir. Altın yumurtlayan tavuklar dolandırıcılığı hakkında sizi 1 yıl önce uyarmıştık. Para ödemeyen sistem destek taleplerinin bağlantısını da kapattı. Yaklaşık 200 bin kişi üyesi bulunan sitenin çok ciddi derecede piyasayı dolandırdığı tahmin ediliyor.

AltınYumurtlayanTavuklar ‘dan ParaParala ‘ya Blöf

Altın yumurtlayan tavuklar info adresinden tarafımıza uzun bir süre önce gönderilen ve içeriğin silinmesi, aksi durumda bizi mahkemeye vereceklerini belirten sitenin blöfüne boyun eğmedik ve sizleri bilgilendirmeye devam ettik. Yasadışı faaliyet gösteren dolandırıcıların hiç bir şekilde bize dava açamayacağı gerçeğini unutmamak gerekir.

Altın Yumurtlayan Tavuklar İletişim Bilgileri

Şimdi böylesine riskli bir sistemin içerisine girdiniz ve birçoğunuz dolandırıldınız. Şirket bilgisi, irtibat numarası, whatsapp, e-posta, adres vb. hiç bir bilgi elinizde yok değil mi? Vakti zamanında bizi dinleyip uzak duranlar şanslı. Fakat biz yine de dava açacaklar için bir yol bulduk. En azından elimizde dolaylı yollardan dava sürecinde ulaşabileceğiniz bir rota var. ParaParala olarak bu kez sizlere net bilgi vermeyeceğiz. Site yönetimine nasıl ulaşacağım diyorsanız size vereceğimiz adrese sokak hayvanları için bağış yapacaksınız. Bizde size gerekli bilgileri vereceğiz. Neden böyle bir yol seçtik diye sorarsanız, uzak durun dediğimizde ettiğiniz küfürlere sayın.. Bağış yapıp site yönetimine ulaşmanın tek yolunu istiyorsanız destek@paraparala.com adresine mail atın..

2 YORUMLAR

 1. ayın 17 si oldu hala ses yok. sanırım ışıl yeşilyurt denen şahıs bizi dolandırdı. cumhuriyet başsavcılığına her birimizin hazırladığı nitelikli dolandırıcılıktan şikayet kağıtlaımızı teslim edeceğiz. bu kullanıcı adlarımızla whatshapp grubumuzdan her birimize örnek göndermiş bulunduk. altınyumurtlayantavuklar sahibi ahlaksızlar mahkeme de hesap verecekler. bunlar unutur giderler ne de olsa bişey olmaz kafasında yaşayan ahlaksız dolandırıcılar nasıl çiftlik bank sahibi aranıyor. bunlarda kaçacaak yer arayıp adalete hesap verecekler.

  Arslann
  sevil21
  Hamza1628
  baho5
  kingg005
  nano57
  Gameplay
  Yuj32
  loltrgkhn
  askin
  Yuj34
  frkan01
  Boncuq
  Elis
  Know
  kdrts
  KadirFunda
  Caglar01
  Kamrey
  Aycaa
  67murat67
  yt2013
  abulur
  HakanErdal
  Omurboyu12
  Bunyanli
  viryon
  MuhammedEG
  ekin
  gokhan1422
  AlphaONE
  Elagul
  3641
  ronaldo078
  shimseqh
  YakupBeyHD
  olivia
  baris61
  miskokulum
  OmerAltmr
  Umut67
  Lebronn71
  seroglu87
  onsuzum4
  DoganSeyfi
  Remzi09
  burakmert2
  woonmalker
  salihertrk
  Cemaksakal
  haeoz
  amykos
  farketmez4
  Aquadark
  Dynamite

 2. ben yatırım yapmadım sadece belki ödeme alırım diye oynuyodum ve emindim dolandırı olduklarından şuan ise siteye ulaşılamıyor 403 hatası alıyoruz girince

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz