Akvaryum online kapandı
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

3 Nisan 2017 tarihinde online oyun sektöründe hizmete başlayan Akvaryum online oyunun ilgi görmemesinden dolayı oyunu kapatma kararı aldı. Bu gece itibariyle başlayan iade formunu doldurarak yatırımlarınızı geri talep edebilirsiniz.

1.5 ay kadar ayakta kalan oyuna yatırım yapan oyuncular talep formunu doldurup ödeme sürecini beklemesi gerekmektedir. Oyun yönetimi şu açıklamalar ile oyuna son noktayı koydu

‘Sitemiz yeterli rağbet görmediği için kapatma kararı almış bulunmaktayız yaptığımız yatırımların dönüşü sağlandıktan sonra ana paranızdan çekilen bakiyeniz düşülüp dekont ile birlikte geri iade edilecektir bize güvenen herkese teşekkür ederiz akvaryum online ailesi olarak kimseyi mağdur etmeyeceğimizin teminatını veriyoruz.
Form 15 gün boyunca açık kalacaktır 16. gün kapanacak ve yatırımlar iade edilmeye başlanacaktır.
En zor şartlarda Max 15-60 gün arasında bitecek

12 YORUMLAR

  1. Bu tarz oyunlar yatırım oldukça ayakta kalır gibi geliyor onun haricinde kişinin kazandığı parayı nasıl ödeyecek ekstra bir gelir muhakkak olması gerekir diye düşünüyorum yoksa ParaParala sitesinin https://paraparala.com/para-kazandiran-oyun-nasil-kurulur-resimli-anlatim/ bu makalede bizlere kurulumu göstermiş olduğu gibi ve ortalama 100 tl ye bu tarz oyunları kurarak ne kolay olduğunu gösteriyor ki kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez 100 tl yatırım ve düzenli olarak kişilerin yatırdığı paradan 1-2 ay gibi ödemeler yapılsa sonra zaten büyük meblağlar yatmaya başlayınca site patlar gider ki neticede bu şekilde oluyor hemen hemen her oyunun sonu 🙂 bende oynuyorum oynamıyorum değil ama yatırım yapmıyorum hiçbir şekilde

    • Önce bu şekilde ucuz yollu başlanıyor sonra biraz yoluyorlar ve 500-600 tl lik hazır yazılım alıyorlar. Bizler hala bu scriptleri kurarak açıklarını inceliyoruz ve piyasada açığı olmayan yok diyecek kadar çok açık var!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz