Zengin Çiftçiler Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

ParaParala av köpekleri gibi iz sürmeye devam ediyor. Günün neredeyse 20 saati sizler için, kendimiz için araştırıyor, soruşturuyor, onlarca kişiyle görüşüyor bilgiler topluyoruz. Kapanan, daha doğrusu dolandırıp kaçan Çılgın Çiftlik, Çılgın Emlak, Çılgın Zombiler ve Çılgın Menajer oyunlarının yöneticisi Atakhan Bilişim ile bağlantısı olan yeni oyunlardan birisi olan Zengin Çiftçiler sizleri dolandıracak!

Zengin Çiftçiler Oyunu

Bu oyunun Atakhan Bilişim ile doğrudan bağlantısı olduğu görülmüştür. Zengin Çiftçiler Atak bilişim Çılgın Çiftlik Atakhan Bilişim. Atakhan Bilişim ile Atak Bilişim arasındaki ortak noktaları size yazmıştık. Şimdi bir başka detay daha. Zengin Çiftçiler oyununa yatırım yaptık. Papara üzerinden yaptığımız bu yatırımda karşımıza bir isim çıktı!

Mekselina Atak Papara

 

Mekselina Atak Kimdir?

Mekselina Atak ismini önce google amcadan sonra facebook dayıdan arattık. Bir tesadüf daha mı yoksa! Atak Bilişim Mekselina Atak, Athakan Bilişim Kadirhan Atak.. Yoksa akrabalar mı? Ne ilginç ki facebook bu ikiliyi orada da bir araya getirmiş. Arkadaşlarına baktığımızda dolandırıcı Kadirhan Atak orada!

Yani arkadaşlar işin kıssadan hissesi ParaParala tespitleri yine tam isabet! Zengin Çiftçiler, Para Madenim, Para Fabrikam bunların hepsi aynı şebeke! Aklınızı başınıza toparlayın dolandırılabilirsiniz!

PARA FABRİKAM İLE BAĞLANTISINI İNCELEYİN ZENGİN ÇİFTÇİLER İLE BAĞLANTISINI İNCELEYİN BÜTÜN OYUNLARIN BAĞLANTILARINI İNCELEYİN

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz