ADSLira Ödeme Yapıyor mu
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

ADSLira internetten reklam tıklatarak Google Adsense üzerinden elde ettiği reklam gelirlerini kullanıcıları ile paylaşan bir sistemdir. Yatırım toplamadan kar payı dağıtan ADSLira ödeme yapıyor mu? İşte sistem hakkında kısa ve öz bilgiler ile ödeme cevabı.

ADSLira Nedir? 

Adslira internetten reklam tıklattırarak para kazandıran sitelerden birisidir. ADBenz ve ADSLira olarak iki farklı site üzerinden hizmet veren sitelerden ödeme yapılıyor mu bu sorulara yanıt verelim.

Mayıs ayı itibariyle faaliyetlerine başlayan ADSLira üzerinden para çekim talimatları verdik. Mayıs ayının ilk haftasında para çekme talebi verdiğimiz sistemden yaklaşık 10 günde 25₺ para çekmiştik. Dün ise 114₺ çekim talebi verdik ve bugün hesabımıza geçti.

Öncelikle belirtmekte fayda var ki bu ve benzeri sistemlerde ödeme kanıtı diye bir şey yoktur. Özellikle internet üzerinden yayınlanan dekontlar üzerinden ufak oynamalar yaparak gerçeğinden ayrıt etmenin mümkün olmayacağı durumlar oluşturulabilir. ADSLira güvenilir mi sorusuna bir yanıt vermeye gerek yok. Yatırım toplamayan site kullanıcılarına hiçbir şekilde risk sunmuyor. Aşağıda görmüş olduğunuz dekont ADSLira tarafından tarafımıza gönderilen reklam payı geliridir. ParaParala takipçileri ADSLira ödeme kanıtı olarak kabul edebilir!

Adslira ödemeler

ADSLira Ödeme KAnıtıAyın 18inde 25₺ ödeme aldık. Sonrasındaki 30günlük süreçte sistemden 114₺ para kazanmışız. Aynı şekilde ADBenz sistemini de aktif kullandığınızda sadece bu iki kardeş siteden aylık 200₺ havadan para kazanabilirsiniz. Bu da daha önce yayınladığımız ADBenz İnceleme ve Analiz Yatırımsız Ayda 200₺ Kazan analizimizi doğruluyor!

Sağda ki ödeme talebini dün verdik ve bugün hesabımıza yattı. Çekim talebi verirken maksimum 24 saat içerisinde para çekim talebine yanıt verileceği belirtiliyor.

Sözlerinde durulduğu gayet ortada olsa gerek. Sistemin yatırım toplamadan kar payı dağıtıyor olması zaten son derece güzel. Özellikle birçok kişinin para yatırmadan para kazanabileceği bir ortamın yaratılması son derece güzel.

 

 

 

 

 

 

7 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz