ADSLira İnceleme ve Analiz
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

ADSLira Mayıs ayı itibariyle faaliyete geçen ve yatırım yapmadan para kazanabileceğiniz bir sistemdir. Oldukça basit bir şekilde kazanç elde edebilirsiniz. ADSLira giriş adresi üzerinden siteye üye olarak hemen puanlarınızı toplamaya başlayın.

ADSLira Nedir? Nasıl Kazanırsınız?

ADSLira internetten reklam gösterimi yaparak elde ettiği gelirleri üyeleriyle paylaşan bir reklam gösterim sitesidir. Google Adsense vb. reklamların sizlere gösterimleri sağlanarak elde edilen gelirleri üyeleriyle paylaşmayı planlayan şirket sizlerden üstelik yatırım talep etmemektedir.

Yapılması gereken şeyler ise oldukça basit. ADSLira kayıt işlemlerinizi tamamlayın ve günde 1 defa giriş yaparak puanlarınızı toplayın. Buradan günlük 100 puan garanti toplayabilirsiniz.

Referans Sistemi İle Kazancınızı Arttırabilirsiniz

Sistem üyelerine ayrıca kazanç sağlıyor. ADSLira referans sistemi ile getirdiğiniz her üye başına %25 yani 25 puan sizlere referans puanı veriyor. Bu puanları elbette paraya çevireceğiz. Yani sistem içerisinde bize lazım olan ilk şey elbette puandır. Bu yüzden referans kasarak kazançlarınızı arttırabilirsiniz.

ADSLira Ödeme Yöntemleri ve Detaylar

ADSLira ilk olarak bir altyapı oluşturmayı hedefledi. Reklam sistemlerinde belli bir kitleye ulaşıldığında çok güzel kazançlar elde edilebilir. Şirket ilk olarak bunu hedeflediğinden kendisine yaklaşık 2 ay kadar süre sınır koymuş. 01.07.2018 tarihinde açılacak olan çekim işlemlerinde minimum 10₺ para çekebilirsiniz. ADSLira papara yöntemi ile çekim işlemlerinize karşılık verecek.

  • ADSLira Ne Kadar Kazanırım?
    Site içerisinde yer alan bilgide ”Gün içerisinde reklamlardan elde ettiğimiz gelirler; örneğin bugün 100 TL gelir sağladık ve sistemde 100 üye bulunmakta bu 100 üyemize eşit şekilde kazancı dağıtım yapıyoruz. Üye getirenler ise ekstra o üyelerin günlük puanının %25 ini de kazanmış oluyor.” deniliyor. Ne kadar çok puan o kadar fazla pastadan pay alırsınız.
  • ADSLira Güvenilir mi?
    Her zaman söylüyoruz reklam gösterimi yapan sistemler kazancın %90 ını dağıtıp, %10’unu bile kendisine alsa kazanç sağlar. Bu tür sistemler ile yatırım toplamak zaten mantık dışıdır. ADSLira güvenilir mi sorusuna burada bir yanıt bulabilirsiniz. ”Yatırım almayan, reklam gelirlerini paylaşan bir sistem” olarak karşımıza çıkıyor.

ADSLira Sistemi Nereden Kazanıyor?

Yüksek kitlelere sahip siteler mevcut hitlerini çeşitli yöntemler ile paraya çevirebilmektedir. Google Adsense, özel reklamlar vb bir sürü yöntem mevcuttur. Sistem reklam gösterimi yaparak Google tarafından gelir elde ediyor ağırlıklı olarak. Sonrasında ise bu gelirleri kullanıcılarının toplanan puanlarına göre dağıtıyor. Burada yatırım toplanması elbette mantık dışı olurdu. Reklam gösterimleri ne kadar yüksek olursa o kadar güzel gelirler sağlanır. ADSLira bu yüzden referans gelirlerini yüksek tutmuş ve sistemin ciddi bir kullanıcı kitlesine ulaşmasını hedeflemiş. Böyle bir sistemin ortalama 2 ay gibi kısa bir sürede iyi bir yere gelebileceği düşünülebilir.

İlk üyeler her zaman şanslıdır. Sistem bu hafta açıldı ve puan toplamanız için uzun bir süreniz var. Bizim önerimiz sıfır risk sunan sistemden zarar etme durumu yok. Denenebilir bir sistemdir.

UYARI | | ParaParala Yönetim

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz