Adbisan İnceleme ve Analiz
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Adbisan bir süredir aktif olarak faaliyet gösteren sitelerden birisidir. Adslira ve Adbenz ile aynı çatı altında olan sistem yatırım yapmadan günde sadece 1 defa web sitesine giriş yaparak para kazanmanıza olanak tanımaktadır.

Adbisan Nedir? Nasıl Kazanılır?

Adbisan herhangi bir şekilde yatırım yapmadan günde sadece bir defa giriş yaparak para kazanabileceğiniz bir sistemdir. Günlük olarak bonus puanlarınızı ve arkadaşlarınızı sisteme dahil ederek aylık hiçbir şey yapmadan 100 ₺ civarı kazanç sağlayabilirsiniz.

Adbisan Güvenilir mi?

En önemli konu güvendir. Adbisan ödeme yapıyor mu diye soracak olursanız henüz bu sistemden ödeme almadık ama aynı şirketin diğer iki ürünü olan Adslira ve Adbenz aylardır sorunsuz bir şekilde ödemelerini yapıyor. Google reklamları gösterimi ile elde ettiği gelirleri kullanıcıları ile paylaşan Adbisan güvenilir mi sorusunu da yanıtlıyor.

Adbisan Şikayet ve Yorumları

Sistemin henüz bir şikayeti gözükmüyor. Aynı çatı altındaki diğer iki sistemde aylardır sorunsuz gidiyor. Adslira ve Adbenz şikayet konuları ise yok. Risksiz bir şekilde sisteme üye olabilir ve kazançlarınızı katlayabilirsiniz. Bizim önerimiz 3 siteye de üye olun ve kazancınızı 3’e katlayın!

2 YORUMLAR

    • Script, tema ve eklentilerin lisanslı satış mağazası Codecanyon, Envato, Themeforest ‘dir. ParaParala 59$ ‘lık NewsPaper temasıdır. Önceki 59$’lık Goodnews temasıdır. Burada önemli olan şey şu. 20$’lık hazır tasarım kurup milyonluk iş çevirmek. Adbisan, Adslira ve Adbenz kendi yağında kavruluyor. Bizi maddi açıdan zarara uğratmaları mümkün değil. Yani Nulled sistem bile olsa 3-5 kazanmaya devam. Sizi de tebrik ederiz. Sistemlerin tabanlarını göz önünde bulundurduğunuz için. Bu önemli bir durumdur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz