ADBenz inceleme ve analiz
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

ADBenz sitesi geçtiğimiz ay 25 Mayısta faaliyetlerine başlayan ve kısa bir çalışma ile güzel kazanç elde edilebilecek sistemlerden birisi olarak tanıtmıştık. Geçtiğimiz yıllarda yılda 30-40₺ kazandıran sistemlere nazaran haftada minimum 10₺ kazanmanız mümkündü. Göstermiş olduğumuz taktik ile çıktığımız yolda hesaplar ortada.

ADBenz Nedir? Nasıl Kazanılır?

Sistem internetten Google Adsense reklamlarını tıklattırarak Google üzerinden para kazanıyor. Kazandığı paralarıda topladığınız puanlara göre sizlere dağıtıyor. Sistemin en güzel yanı ise riskinizin sıfır olmasıdır. Yatırım yapmadan sadece puan toplayarak para kazanabilirsiniz. ADBenz incelemesi adlı makalemizi okuyarak detayları öğrenebilirsiniz.

ADBenz Ödeme Kanıtı?

Öncelikle belirtmekte fayda var ki ödeme kanıtı diye bir şey yoktur. Kolayca tasarlanabilen ödeme dekontları sadece insanları kandırmaya yönelik bir durumdur. Paylaşacağımız dekontun ödeme kanıtı ile bir alakası olmayıp yayınlarımıza itimat edenleri ilgilendirmektedir.

25 Mayıs itibariyle sisteme gerçekleştirdiğimiz kayıt süresince neler kazandık, ödemeler ne şekilde yapıldı sizlerle paylaşalım.

Kayıt tarihimiz 25 Mayıs,
Para Çekim Talebi 31 Mayıs
Para Çekim Tutarı 10₺

Ayda 200₺ kazanmanın yolunu göstermiştik. Peki şimdi bakalım analizlerimiz ne kadar tutuyor. 25 Mayıs – 07Haziran arası tam olarak 2 hafta yapar. Mevcut bakiyemiz 13.15₺ + 10₺ çektik. 23.15₺ 2 haftalık kazanç oluyorsa aylık 46₺ para yapar. Hiç çalışma yapmadan aylık 46₺ sistemden kazanabiliyoruz. Aynı şekilde ADSLira sisteminden de minimum bu kazanç elde edilebiliyor. 92₺ sadece reklam tıklayarak elde edebiliyoruz. Günde 1 kez girerek! Peki bu işi biraz referans kasarak yaparsanız. Onlarında üretiminden %25 bonus kazanırsınız. Dolayısıyla 2 sistemden ayda 200₺ kazanmanız çok kolay olacaktır.

ADBenz Ödeme Yapıyor mu

adbenz ödeme

1 YORUM

  1. ilk çekim işlemi için talep gönderdim. 30 tl bakiye çekmek istedim. 1 aydır beklemede talebim.
    Ödeme yapıldığına emin misiniz ?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz