ADBenz inceleme ve analiz
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

ADBenz yatırım yapmadan kazanç sağlayabileceğiniz platformlardan birisi olarak bugün itibariyle faaliyetlerine başlamıştır. Sisteme kayıt olarak doğrudan kazanmaya başlayabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece reklam linki tıklamak ve kazanmak. Kesinlikle kayıt olmanızı öneririz! Haftalık sadece bu sistemden 25₺ kazanabilirsiniz. ADSLira ‘nın kardeşi olan siteye de üye olursanız kazancınız haftalık 50 ₺ olabilir!

ADBenz Nedir? Nasıl Kazanırsınız?

ADBenz internetten reklam gösterimi yaparak elde ettiği gelirlerini sisteme kayıt olmuş üyeleriyle paylaşan bir reklam gösterim sitesidir. Google Adsense vb. reklamların sizlere gösterimleri sağlanarak elde edilen gelirleri üyeleriyle paylaşmayı planlayan şirket sizlerden üstelik yatırım talep etmemektedir.

Yapılması gereken şeyler ise oldukça basit. ADBenz kayıt işlemlerinizi gerçekleştirin ve günde 1 defa sisteme giriş yaparak puanlarınızı toplayın. Buradan günlük 100 puan garanti toplayabilirsiniz.

Referans Sistemi İle Kazancınızı Arttırabilirsiniz

Sistem üyelerine ayrıca kazanç sağlıyor. ADBenz referans sistemi ile getirdiğiniz her üye başına %25 puan sizlere referans puanı veriyor. Bu puanları elbette paraya çevireceğiz. Yani sistem içerisinde bize lazım olan ilk şey elbette puandır. Bu yüzden referans kasarak kazançlarınızı arttırabilirsiniz.

ADBenz Ödeme Yöntemleri ve Detaylar

ADBenz geçtiğimiz haftalarda açılan ADSLira sisteminin diğer platformudur.

  • ADBenz Ne Kadar Kazanırım?
    Site içerisinde yer alan bilgide ”Gün içerisinde reklamlardan elde ettiğimiz gelirler; örneğin bugün 100 TL gelir sağladık ve sistemde 100 üye bulunmakta bu 100 üyemize eşit şekilde kazancı dağıtım yapıyoruz. Üye getirenler ise ekstra o üyelerin günlük puanının %25 ini de kazanmış oluyor.” deniliyor. Ne kadar çok puan o kadar fazla pastadan pay alırsınız.
  • ADBenz Güvenilir mi?
    Her zaman söylüyoruz reklam gösterimi yapan sistemler kazancın %90 ını dağıtıp, %10’unu bile kendisine alsa kazanç sağlar. Bu tür sistemler ile yatırım toplamak zaten mantık dışıdır. ADBenz güvenilir mi sorusuna burada bir yanıt bulabilirsiniz. ”Yatırım almayan, reklam gelirlerini paylaşan bir sistem” olarak karşımıza çıkıyor.

ADBenz Ödeme Yapıyor mu?

Sistem bugün kurulduğu için ADBenz ödeme kanıtı kimse sunamaz. Fakat bir önceki platformu olan ADSLira üzerinden ilk ödememizi geçtiğimiz günlerde almıştık. 9 Mayısta açılan Adslira’dan 11 günde 25₺ gelir elde etmişiz. Şuan ki bakiyemiz 26₺ ‘dir. 16 günlük süreçte sistemden kazandığımız net gelir ise 51 ₺ ‘dir. Yani iki sistemden aynı performans sağlandığı zaman Haftalık 50 ₺ kazanç oldukça kolay. Siteye ne kadar çok üye kayıt olursa o kadar çok reklam geliri sağlanır ve o kadar iyi kazanırız!

5 YORUMLAR

  1. İyi günler uygulama yi indireli 1ayi geçti fakat dediğiniz gibi ayda 200tl değil daha 10 TL dahi olmadı ve günlük giriyorum 2 referans im olduğu halde

  2. 25.00 TL 29.10.2018 15:18:40 Beklemede. hesabım yatmadı bide Reklam hesabımıza uygulanan gereksiz tıklanma kesintilerinden dolayı 31 Aralık 2018 tarihine kadar yapılan çekimlere 5 TL kesinti uygulanacaktır. bu kesinti var 25 tl çekim yerine 20 çekecez tabi verirlerse

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz