Güvenilir Olmayan Oyunlar Listesi
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Birçok oyun kapanırken birçok oyun açık olsa da ödeme yapmamaktadır. Birçok oyunda faaliyetteymiş gibi gözüküyor olsa da aslında kaçış planları hazır. Mevcut oyunlara baktığımızda şu bilgileri sizlerle paylaşmayı uygun görmekteyiz.

Açık Olsa da Ödeme Yapmayan Oyunlar

Birçok oyun belli bir süre faaliyetlerini sorunsuz bir şekilde gösterir ve sonrasında aniden kaybolur gider. İlk üyeler sonrakilere göre daha şanslıdır. Şuan mevcut sistemlere baktığımızda açık ama ödeme yapmayan oyunlar şunlardır.

1- Çiftlik Geliri : Ukash Bilişim İnternet Limited Şirketi olarak sorgulandığında çıkan oyun sonradan şirket bilgileri e-devlet üzerinden kaldırıldı. Oyun 2 aydır ödeme yapmamaktadır. Çiftlik Geliri yaklaşık 1milyon TL ile ortadan kayboldu. Sistemde ödeme yapıldı yazılıyor olsa da hiçbir şekilde itimat etmeyiniz.!

2- M.Bank : Çiftlik Geliri oyunu ile aynı kişilere ait olan M.Bank oyunu dolandırıcı oyunlar listesindedir.

3- Cash Çiftlik : Oyun aktif fakat ödeme yapmamaktadır. Birçok kişinin ödeme almadığına dair bilgiler mevcut olup sistemden para çekilemediği tarafımızca da onaylanmıştır.

4- Maden.im : Uzun bir süre önce ödeme sorunları yaşatan ve ”ödeyemiyoruz” denilmesine rağmen açık bırakılan sistemlerden birisidir.

5- Çiftlik.im : Oyun açık fakat ödeme sorunu vardır. Hiçbir şekilde ödeme yapılmamaktadır.

6- Elmas Kazan : Dolandırıcı haylaz tavukların devamı niteliğindedir. Uzun zamandır sistem açık fakat ödeme yapmamaktadır.

7- Zengin Çiftçiler : Dolandırıcı Atakhan Bilişime ait bir oyundur. Yaklaşık 6 oyunla piyasayı dolandırmışlardır.

8- Çiftliğim Nette : Açık olan ve kendilerini holding olarak tanıtan bu oyun tamamen düzmece üzerine kurulu ve ödeme yapmamaktadır.

9- Toprak Ağası : Açık olan fakat yeni yatırımlara kapalı sistemlerden birisidir.

10- Midye Avı : Açık olup ödeme yapmayan oyunlardan bir diğeri ise midyeavı oyunudur.

Yatırım Yapılması Önerilmeyen Oyunlar

Hiçbir şekilde güven vermeyen oyunları bu paragrafta bulabilirsiniz. Açık, faaliyet gösteren fakat her an kapanıp gidebilecek, ödeme sorunu yaşatabilecek oyunlar listesine bakabilirsiniz.

SanalGalaxy, Keçiler Oyunu, Banker İnek, Kasap Online, Banker İnek, Gıda Fabrikam

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz