Kapanan Oyunlar
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Oyunların bazıları her ne kadar açık gözükse de aslında kapalı. Buradaki mantık hala para gelebilir hevesi olabilir. Fakat aşağıda listelediğimiz oyunlar açık gözüküyor olsa da kimisinin yönetimi başında değil, kimisi kaderine terkedilmiş, kimisi de oyunlara para akışını bekliyor.

Maden.im

Son zamanların en sorumsuz yöneticileri arasında gelen maden.im yönetimi bir süre önce oyunun maddi sıkıntılar yaşadığını belirtmiş ve herkese ödeme yapacaklarını söylemişlerdir. Bir süre sonra bu duyurunun da silindiğini gördük. Oyun ilk olarak yoğunluğu bahane ederek facebook iletişimi kapadı. Sonra oyunun forumu kapatıldı. Şuan oyun aktif gözüküyor olsa da para yatırmanız önerilmez. Aylardır oyun ödeme yapmamaktadır. Şirket bazında hizmet veren oyunun güven skoru bitiktir. Yöneticileri kayıplarda.

Çiftlik.im

Bu oyunda uzun zamandır internetten para kazandıran oyunlar arasında yerini aldı. Ne kazandırdı bilinmez ama başkalarına ait sahte firma bilgileri kullanarak insanları kandırdığı ortada. Uzun zamandır Çiftlik.im oyunu ödeme yapmıyor. Yöneticileri kayıp.

Elmas Kazan

Oyun her ne kadar aktif gözüküyor olsa da aslında kapalı. Dolandırıcı haylaz tavuklar, çete vadisi gibi oyunların aynı şebekesinde yer alıyor. Sahte bilgiler ile şirket imajı vererek güven kazanmak isterken ParaParala’nın hedefi oldu. Kısa bir süre sonra da oyun yönetimi kayıplara karıştı. Elmas kazan oyunu yönetimi ortada yok. Oyunlar sıfırlandı.

Minik Çiftlik 

Oyun aktif gözüküyor ama aslında değil. Oyunun açık kalmasının hiçbir nedeni yok. Yatırım yapamıyorsunuz bölümler kapalı. Belli ki tek tükte olsa reklam kasılarak para kazanmaya devam etmenin derdindeler. Oyunun tasarımı olaylı kapanan MyLuckyFarm ile birebir aynı.

Sütçüm Online

Açık olan bir diğer oyun ise sütçüm online oyunu. Oyunun yönetimi başında değil. Bozuk script ile asılı kalan oyunda yatırımlarının karşılığını alan yok. Yaklaşık 2 hafta önce çekim talimatı verdik ses seda yok.

Gıda Fabrikam

Oyun aktif olarak gözüküyor fakat yaklaşık 1 önce çekim talimatı verdik. Hala ödeme incelendikten sonraki pazartesi günü yatacak. Buraya yatırım yaptıysanız daha çok pazartesiler beklersiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz