4adim ücretsiz web sitesi kur
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

4adim.com (Konu 17.09.2017 Güncellendi)

Kuruluş Tarihi :  2011
Site Adı :  4adim.com
Şirket Adı :  4 Adım
Ticari Kaydı :  Var
Hizmet Alanı :  Web Tasarım,
Uyum :  Pc, Laptop, Mobil, Tablet (Responsive)
Ödeme Yöntemi :  Banka Havalesi
İrtibat :  05067337251, 0212 426 33 63
E-Posta :  yardim@4adim.com
Adres :  Cumhuriyet Mh. Aşıkveysel Cad. No: 17, Küçükçekmece/İstanbul, 34290

AVANTAJLAR

 • Şirket Kaydı Var
 • Bütün Platformlarla Uyumlu
 • Responsive Tasarım
 • Kolay Tasarım
 • Deneyim Gerektirmez
 • Yüksek SEO Skoru
 • Temiz Kodlar
 • Referanslar Mevcut
 • Eğitim Videoları Mevcut
 • Kazancınızı Kendiniz Belirlersiniz
 • İletişim Adresleri Mevcut
 • Güvenilir Firma

DEZAVANTAJLAR

 • Pazarlama Becerisi Gerektirebilir
4Adım İle Çok Kısa Sürede Çok Yüksek Gelirler Elde Edebilirsiniz.

4adım sistemi ile internet sitesi sahibi olmak artık çok kolay.

4adım sistemi ile ister kendi sitenizi kurabilir, isterseniz başkaları için site kurulumu yaparak para kazanabilirsiniz. Para kazanma sürecinde hiçbir şart veya para talep etmiyoruz. Amacımız herkese kazanç kapısı oluşturabilmek. Evinizden veya bulunduğunuz yerden hatta isterseniz çalıştığınız işe engel olmadan ek iş olarak rahatlıkla yapabilirsiniz.

Müşteri ile direk siz muhatap oluyorsunuz ve müşteri için internet sitesini siz tasarlıyorsunuz.
Bu süreçte arkanızda 4adım firması olarak sizlere gereken her türlü desteği sağlayarak sizleri yalnız bırakmıyoruz. Unutmayın hazır website kodları sayesinde kod, yazılım bilgisine ihtiyacınız olmayacak!

Sistemin nasıl kullanıldığına dair profesyonelce hazırlanmış eğitim videolarımız ücretsiz ve sınırsız olarak internet sitemizde mevcuttur. Bu videoları izleyerek gerekli eğitimi alabilir yetmediği durumlarda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

En güzel kısmı ise 4adım sistemi ile internet sitesi kurarak kazanacağınız miktarı siz belirleyeceksiniz. Bizim talep ettiğimiz rakamın üzerine istediğiniz oranda ekleme yaparak kurulumu sistem üzerinden ücretsiz sağlayabilir ve siteyi yayına alma aşamasına geldiğinizde sadece bizim olan kısmı hesaba geçtiğinizde siteniz hızlı ve kolay bir şekilde yayınlanacaktır.

4 Adım İle 4 Adımda Sitenizi Tasarlayabilirsiniz

4 adım da sisteme üye olup site tasarımı yapmaya başlayabilirsiniz. 7 yıllık uğraşlarımız sonucunda oluşturduğumuz 4adım internet sitesi kurulum sistemi sayesinde profesyonel site tasarımları yapabilirsiniz.

Sizler için hazırladığımız onlarca tema ve onlarca hazır website şablonları sayesinde sınırsız farklılıklarda siteler elde edebilir ayrıca dilerseniz her gün yeni bilgiler ekleyip değişiklikler yapabilirsiniz.

4adım sistemi sayesinde yıllarca hiç değişmeyen siteler artık geçmişte kalıyor. Hazır temalar ve hazır şablonların dışında temaların ve şablonların üzerinde de özgürce değişiklikler yaparak özgün siteler oluşturabilirsiniz.

Sizler için her geçen gün sistem içerisine yeni özellikler, şablonlar, temalar ekliyoruz ve sistemi her geçen daha da geliştiriyoruz. Bize yaptığınız veya yapacağınız her tür geri bildirimi dikkate alarak değerlendiriyoruz ve gerekli olduğuna inandığımız her tür özelliği sistem içerisine eklemek için çalışıyoruz.

4adım ile hiçbir deneyime sahip olmadan sadece eğitim videolarını izleyerek kendi web sitenizi veya kendi portföyünüzü oluşturduğunuz müşterilerinize çalışabilirsiniz.

4 Adım Ürün ve Paketleri

İster kişisel blog, kurumsal firma şablonları kullanın isterseniz e-ticaret tasarımlarını kullanın. Web sitesi kurmak bu kadar kolay olmamıştı diyeceğiniz bir platform içerisinde size 2 adet paket sunmaktayız.

 • Bireysel ve Kurumsal Paket : Kendinize ait yüksek seo skorlu ve tüm platformlarda rahatlıkla görüntülenebilir kurumsal website şablonları ile kolay bir şekilde tasarım yapabilirsiniz. 7 gün boyunca ücretsiz deneyebileceğiniz bu sisteme sahip olmak için hosting, domain, KDV dahil yıllık 549 TL ödemeniz gerekmektedir. Eğer bireysel web sitesi yada kurumsal web sitesi isteyen tanıdıklarınız varsa 4adım sistemi ile gerçekleştirebilirsiniz. 549 TL üzeri yapacağınız bütün anlaşmalar sizlerin bu işteki emeği, komisyonudur.
 • E-Ticaret, Sanal Mağaza : Özellikle son zamanlar ciddi artış gösteren ve piyasa fiyatları 2000 TL civarı olan e-ticaret sistemini domain, hosting, KDV dahil yıllık 749 TL’ye kurabilirsiniz. Örneğin 1000 TL’ye anlaştığınız bir müşteriniz var. 251 TL sizin bu işten net kazancınız olur.
4Adım İle Çok Kısa Sürede Çok Yüksek Gelirler Elde Edebilirsiniz.

[review]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz