güvenilir mesajlaşma
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

SMS fiyatlarının gitgide artması sonucunda ortaya çıkan mesajlaşma uygulamaları, her geçen gün artmaya devam ediyor. Kişiler WİFİ bağlantısı, 3G veya 4G bağlantısıyla kolay bir şekilde arkadaşlarıyla görüşmeler yapabiliyor. Hatta mesajlaşma uygulamaları sayesinde yeni arkadaşlıklar bile edinilebilir. Mesajlaşma uygulamaları her zaman iyi ve kaliteli olmuyor. Aralarından bazıları gerçekten adından sıkça söz ettirmeyi başararak memnuniyet sağlıyor.

en iyi mesaj uygulaması

  • Whatsapp: En iyi uygulamalar arasında ilk sırada Whatsapp bulunuyor. Birçok kişinin kullandığı bu uygulama ile yazışabilir, video gönderebilir ve sesli görüşmeler yapabilirsiniz. Üstelik sadece cep telefonundan değil bilgisayar üzerinden de kullanılabiliyor.
  • Telegram: Verilerini paylaşmayan Telegram gizlilik isteyen kişiler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Hatta bu uygulamayı tercih eden siyasi kişilerde bulunuyor. Basit ve ücretsiz bir şekilde indirilebilen uygulama mobil ve masa üstünde kullanılabilir.
  • iMessage: Apple’ın mesajlaşma uygulamasını İphone telefona veya MAC bilgisayara indirerek kullanabilirsiniz.
  • Viber: Genellikle mobil kullanıcılar tarafından tercih edilen Viber, telefon numarasıyla kayıt kabul ediyor. Akıllı telefon marketinizden ücretsiz ve kolay bir şekilde edinebilirsiniz.
  • Line: Adını reklamlarda bile duyduğumuz Line en iyi mesaj uygulamaları arasında yer alıyor. Kullanıcılar isterlerse bilgisayar veya mobilden giriş yapabiliyor, grup sohbetleri kurabiliyorlar. Hatta 1 GB’a kadar olan dosyaları gönderip alabilirsiniz.

Dünyanın En Güvenilir Mesajlaşma Uygulaması

Dünya üzerinde en güvenilir mesaj uygulamasını yukarıdakilerden birisi sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Her ne kadar güvenlik önlemleri alınıyor olsa da, mesajlarınız ve bilgileriniz bir yere kadar güvenlidir. Dünya üzerinde kullanılan mesajlaşma uygulamaları arasında en güvenilir olan hangisi diye merak ediyorsanız, hemen söyleyelim “Signal” uygulaması. Signal sohbet ve mesajlaşma uygulaması olarak piyasada bulunuyor. Tamamen ücretsiz olan uygulamada, tüm veriler şifrelenerek korunuyor. Bu sebepten güvenlik düzeyi en üst seviyelerdedir. Signal uygulamasını indirdiğinizde telefon rehberinizle otomatik olarak senkronize olacaktır. Bu sayede rehberdeki kişilerle konuşurken kimse sizi dinleyemez. Güvenilir uygulama olan Signal’i Chat Secure uygulaması takip ediyor. Açık kaynak kodu kullanan Chat Secure uygulaması da güvenilir isimler arasındadır.

whatsapp

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz