slcturk giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Düşündüğümüz zaman 13 TL’nin herhangi bir gücü olmadığını düşünebilirsiniz. Bugün 13 lira ile zengin olunabildiğini söyleyebiliriz. Bunun tarihte birçok örneği var. Zamanında 13 tl yatırım yapanlar bugün milyon dolarlar içerisinde yüzüyorlar. Ev hanımları, öğrenciler, hayalleri olanlar, girişimciler bu iş için uygun görünmektedir. Özellikle ev hanımlarının altın günleri yerine slc günleri yapacağı günler beklenmektedir.

Tarih Hepsini Yazdı Sıfırdan Milyarder Oldular

Dünyanın en değerli para birimi sanalda olsa Bitcoindir. Bitcoin 2009 yılında piyasaya düştüğünde birçok kişi ne olduğunu bilmediğinden ilk zamanlar uzak durdu. Fakat bazı insanlar o yıllarda şanslarını denediler. Kimisi 2000 kimisi 3000 adet Bitcoin aldı. Kristoffer Koch isimli Norveçli öğrenci o zamanın parasıyla 150 Kroner (27$) parasıyla 5000 bitcoin aldı. Türk parası kuruna baktığımızda 2009 yılında 41tl yatırım yapmıştı.

Kristoffer Koch, hızla büyüyen Bitcoin piyasasını gördüğünde 2013 yılıydı. Güçlükle hatırladığı şifresi ile yatırımını hatırladı. Yatırdığı 41 TL ona 2013 yılında 900.000 $ ‘dan fazla para ile geri döndü. Yani 41 TL 4 yılda 1milyon700bin tl den fazlası ile geri döndü.

Newyork Times’tan, Facebook,’a, BitPay’dan birçok kuruluşa kadar hepsi Bitcoin’den servet kazanmıştır.

[ad id=”9854″]

13 TL’nin Gücünden Faydalanmak İster misiniz?

41 TL ‘yi 3e böldüğünüzde 13.66tl çıkar. Ve sizler bugün Türk borsalarında çıkacak yeni bir kripto para ile birkaç sene sonra zengin olabilirsiniz. Bugün Türkiye’de bir ilk gerçekleştirmek üzere olan Toprağın Sesi Limited şirketi, Dijital borsa için geri sayımı başlattı. Yaklaşık 2 ay kadar sonra açılması beklenen Türkiye’nin ilk dijital borsası ön satışlarını yapmaya devam ediyor. Ön satışlar şuan için çok avantajlı. Sadece 0.65 Kuruş olarak karşımıza çıkmaktadır. Bugün 13 TL ile 20 adet SLC satın alabilirsiniz.

Türkiye’nin İlk Dijital Borsası Açılıyor

Solucan Al Sat yatırım şirketinin açacağı dijital borsa’da Bitcoin, Etherium, Alt Coinler ve SLC, ASLC coinleri al sata çıkacak. Bugün 13 TL ile yapacağınız yatırımı unutanlarınız olacak. Yıllar sonra zengin bir iş adamı olabilirsiniz. Yada kendi işinizin patroniçesi. 13 TL birçok kişi için elbette çok büyük bir paradır. Fakat bu yazıyı okuyorsanız zaten 13 TL üzeri bir teknolojiye sahipsinizdir. Kaybınız olmaz kazancınız yüzlerce katı size geri dönebilir.

SLCTurk.com Açılıyor

Şuan baktığımızda Kasım ayının son haftası açılacağı geri sayımlarda gözükmektedir. solucanalsat.com adresine üye olarak yatırımınızı yapabilirsiniz. Bu borsa %100 yerli şirket tarafından yasal mevzuatlara uygun bir şekilde yapılmaktadır. Güçlü altyapı, reel ticaret ve sağlam maddi kaynaklar ile çıkılan bu yolda size göre bir koltuk mutlaka boşta vardır! Fırsatı kaçırmayın.

Solucan Al Sat – SLCTürk Detayları İçin Tıklayın Minimum 13 TL Yatırmak İçin Tıklayın

3 YORUMLAR

  1. Solucanalsat şirketine güveniyorum. Solucan borsasıda Türkiye’nin ilk dijital parası olması için en büyük fırsat ve başaracaklar her fırsatta solucan almaya devam ediyorum. Emrah bey bu yazınızda çok güzel bir örnek vermişsiniz inşallah bu fırsat bize slctürk.com.tr sayesinde kısa zamanda sağlanacak gibi..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz